شرایط و قوانین

کاربران گرامی قبل از خرید کالا در این سایت متن  قوانین نوشته شده زیر را مطالعه نموده و رعایت نمایند.


  1. قبل از خرید محصول از صحت موجود بودن آن توسط پشتیبانی سایت اطمینان حاصل نمایند.با توجه به سیستم اتوماتیک سایت این احتمال بسیار ضعیف بوده اما در صورت پرداخت وجه احتمالی برای کالایی که موجود نبوده با شماره پشتیبانی تماس گرفته تا وجه مورد نظر در حداقل زمان ممکن به حساب شما برگشت داده شود.
  2. کالاهای  موجود در فروشگاه قبل از ارسال برای مشتری تست خواهد شد و  میتوانید با اطمینان خاطر خرید نمایید.چنانچه بعد از تحویل و کارکرد وسیله (فاقد گارانتی ) بعد از چند روز مشکلی ایجاد شد مسئولیتی بر عهده این سایت نخواهد بود.
  3. کالاهای دارای گارانتی در توضیحات  مربوط به همان محصول در سایت ذکر خواهد شد و در صورت بروز هر گونه مشکل تا زمان تاریخ مشخص شده شرکت سازنده کالای مورد نظر در صورت تایید کارشناسان به استفاده صحیح آن تعویض خواهد شد..لازم به ذکر است که هزینه حمل و نقل و ... بر عهده خریدار می باشد.
توصیه ای از سوی فروشگاه

حتما قبل از استفاده از درگاه اینترنتی هر سایت و فروشگاهی به امنیت وسیله ای که با آن به اینترنت متصل شده اید اطمینان حاصل نموده و با نصب نرم افزارهای امنیتی و بروزرسانی آنها  و همچنین توجه به ادرسهای امن httpS  با اطمینان بالا به خرید اینترنتی خود بپردازید.


موفق و پیروز باشید

مدیریت فروشگاه مهرپارسی